יום שישי, 31 אוקטובר 2014
דף הבית  ס בתי משפט  ס לוח תורנויות פגרה  ס תורנות פגרה - בית משפט שלום מחוז מרכז

תורנות פגרה - בית משפט שלום מחוז מרכז

הדפס
18.7.2010



















תורנות שופטים בפגרת קיץ 2010 מיום א'-ה' בשבוע
שבועמתאריךעד תאריךבתי משפט
ראשון לציוןרמלהפתח תקווהנתניהכפר סבארחובות
I18.07.201022.07.2010מיכל אניסמןעמי קובוריבה שרון      סמדר קולנדר   (18.7 שירה )       (21-22 חגי טרסי)מיכאל קרשן לושי(21/7 שמולביץ)
שלומית יעקובוביץ
         
II25.07.201029.07.2010יעל בלכרליאורה פרנקלדבורה עטרהדס עובדיהדוד גדול שמולביץ( למעט 28/7)(לושי)
איריס סורוקר
         
III01.08.201005.08.2010רפי ארניהדוד שוהם         שלהבת        ליה לב אוןאביבה טלמורניצה מימון 
לבנה צבר
   לבנה צבר     
IV08.08.201012.08.2010הלית סילשישגב נקדימוןנחום שטרנליכטאיריס רבינוביץנאוה בכורעוז ניר
אורן שוורץ
         
V15.08.201019.08.2010ארז יקואלשרון קיסרעינת רוןגלית ציגלררחל קרלינסקידורון חסדאי
 נחמן זמיר
         
VI22.08.201026.08.2010 זמיר איטה-22/קינרזכריה ימינישירי רפאליחנה שניצריעל קלוגמןירון לוי(למעט 22-23/08)
אילן בן דור
         
VII29.08.201031.08.2010אבי היימןחגי טרסי     מירב בן ארי         עמית פרייזשירה ( 29/8קולנדר)        אדי גולדס        29- שירלי דקל30-31/08-שירלי דקל 
 קינר(-29/08 איטה)




תורנות שופטים ועובדים בימי שישי
בהיכל המשפט בפתח תקווה
יום שישישופטיםעובדים
משעה 07:45 עד 13:30משעה 12:00 
16.07.2010דבורה עטרחגי טרסיעוז ניר ציגלרשרית ינקורונית עמרנעמה תם
23.07.2010מיכל אניסמןזכריה ימיני ציגלר עוז נירדורין ג'מילתמר גולדברגמלי קטנוב
30.07.2010עינת רון שוהם רפאלירפי ארניהדרורית ניסניהילה אליהוחיה דורסמן
06.08.2010אביבה טלמורנאוה בכורשלהבת  לבאוןליליאן פפישויליאפרת עוקבמאיה בן חיון
13.08.2010עמית פרייזישגב נקדימוןשרון קיסרסימונה גנץזיוה שלומירונית בצלאל
20.08.2010 רפאלי שוהםירון לוישרית זמירריימונד סרוסימאיה אטנלובלילך ברנר
27.08.2010אורן שוורץאיריס סורוקרארז יקואלמור עזאניליאת זריהם עזרא יחזקאל



תורנות שופטי משפחה 
התורנות תתקיים בבתי המשפט בהם השופט התורן מכהן
תורנות יום שישי - השופט התורן כונן בבית
     
שבועמתאריךעד תאריךבתי משפט
ראשון לציוןכפר סבא
I16.07.201017.07.2010שמואל בוקובסקייוכבד גרינוולד
   אסתר  
II18.07.201020.07.2010אסתר שטייןיוכבד גרינוולד
     
II21.07.201024.07.2010חני שירהיוכבד גרינוולד
     
III25.07.201031.07.2010חנה קיציסמרים קראוס
     
IV01.08.201003.08.2010חני שירהיוכבד גרינוולד
     
IV04.08.201007.08.2010אסתר שטייןיוכבד גרינוולד
     
V08.08.201014.08.2010ורדה בן שחריוכבד גרינוולד
    ------ 
VI15.08.201021.08.2010חגית מטליןצבי ויצמן
     
VII22.08.201028.08.2010יעקב כהןיוכבד גרינוולד רבקה מקייס
     
VIII29.08.201031.08.2010שמואל בוקובסקייוכבד גרינוולד


תורנות בזמן מנוחה (לאחר שעות העבודה) - יום שישי ערב כונן בבית
במוצאי שבת תורנות בהיכל המשפט בראשון לציון
תאריךיום בשבועשם השופט/תהערות
16-17/07/2010שישי/מוצאי שבתשירלי דקל נווהשישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
7/18/2010יום ראשוןריבה שרון 
7/19/2010יום שניסמדר קולנדר 
7/20/2010יום שלישימיכאל קרשן 
7/21/2010יום רביעיאיריס לושי 
7/22/2010יום חמישיעמי קובו 
23-24/07/2010שישי/מוצאי שבתשלומית יעקובוביץשישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
7/25/2010יום ראשוןליאורה פרנקל 
7/26/2010יום שנידבורה עטר 
7/27/2010יום שלישייעל בלכר 
7/28/2010יום רביעידוד גדול 
7/29/2010יום חמישיריקי שמולביץ 
30-31/07/2010שישי/מוצאי שבתהדס עובדיהשישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
8/1/2010יום ראשוןדוד שוהם 
8/2/2010יום שנישלהבת קמיר 
8/3/2010יום שלישיאביבה טלמור 
8/4/2010יום רביעיניצה מימון 
8/5/2010יום חמישירפי ארניה 
06-07/08/2010שישי/מוצאי שבתלבנה צברשישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
8/8/2010יום ראשוןישגב נקדימון 
8/9/2010יום שנינחום שטרנליכט 
8/10/2010יום שלישיאיריס רבינוביץ נאוה בכור 
8/11/2010יום רביעינאוה בכור  איריס רבינוביץ 
8/12/2010יום חמישיעוז ניר 
13-14/08/2010שישי/מוצאי שבתרחל קרלינסקי מירב בן ארישישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
8/15/2010יום ראשוןשרון קיסר 
8/16/2010יום שניעינת רון 
8/17/2010יום שלישיגלית ציגלר 
8/18/2010יום רביעירחל קרלינסקי 
8/19/2010יום חמישידורון חסדאי 
20-21/08/2010שישי/מוצאי שבתאיטה נחמןשישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
8/22/2010יום ראשוןזכריה ימיני 
8/23/2010יום שנישירי רפאלי 
8/24/2010יום שלישיחנה שניצר 
8/25/2010יום רביעייעל קלוגמן 
8/26/2010יום חמישיירון לוי 
27-28/08/2010שישי/מוצאי שבת      מירב בן ארי      רחל קרלינסקישישי ערב כונן בית-מוצאי שבת תורנות בראשון לציון
8/29/2010יום ראשוןחגי טרסי 
8/30/2010יום שנימירב בן ארי 
8/31/2010יום שלישישירלי דקל נווה 



תורנות שופטי תעבורה
תורנות יום שישי - השופט התורן כונן בבית
שבועמתאריךעד תאריךבית משפט פתח תקווה
I16.07.201017.07.2010רותי רז
    ------
II18.07.201024.07.2010מגי כהן
    
III25.07.201031.07.2010לאה שמאי
    
IV01.08.201007.08.2010רחל טאובר
    ------
V08.08.201014.08.2010שלמה נחשון
    ------
VI15.08.201021.08.2010אטליא וישקין
    
VII22.08.201028.08.2010טל אוסטפלד
    
VIII29.08.201031.08.2010טל אוסטפלד


תורנות רשמים בפגרת קיץ 2010  
בימי שישי ומוצאי שבת - כונן בבית
בימי שישי ומוצאי שבת - כונן בבית
שבועמתאריךעד תאריךאזור השפלהאזור השרון
ראשון לציוןרמלהרחובותפתח תקווהכפר סבאנתניה
I16.07.201017.07.2010ריקי ארד ------- ------- ------- -------יפעת אונגר
II18.07.201024.07.2010 -------דן סעדון ------- ------- -------צוריאל לרנר 
III25.07.201031.07.2010איריס ארבל ------- ------- ------- -------אוסי שרעבי
IV01.08.201007.08.2010דורית בונדה ------- -------רשם חדש ------- -------
V08.08.201014.08.2010רותי וקסמן ------- -------עדי אייזדורפראליה נוס -------
VI15.08.201021.08.2010 -------צבייה גרדשטיין ------- -------מרי יפעתי -------
VII22.08.201028.08.2010 ------- ------- -------רשם חדשבני יזרעאלי -------
VIII29.08.201031.08.2010ריקי ארד ------- -------רונן שוורץ ------- -------
איריס ארבל
רותי וקסמן
בתקופת הפגרה בה הרשמים נמצאים בבית המשפט (לא בחופשה) הם ידונו בבקשות דחופות המוגשות בבית המשפט בו הם מכהנים. 
תורנות רשמים בפגרת קיץ 2010  
בימי שישי ומוצאי שבת - כונן בבית
בימי שישי ומוצאי שבת - כונן בבית
שבועמתאריךעד תאריךאזור השפלהאזור השרון
ראשון לציוןרמלהרחובותפתח תקווהכפר סבאנתניה
I16.07.201017.07.2010ריקי ארד ------- ------- ------- -------יפעת אונגר
ליאת הר ציון
II18.07.201124.07.2011 -------דן סעדוןניר נחשון ------- -------צוריאל לרנר 
ליאת הר ציון
III25.07.201231.07.2012 ארבל- (ארד 25/07)   ------- ------- ------- -------אוסי שרעבי
ליאת הר ציון
IV01.08.201007.08.2010 בונדה - (ארד 01/08/) ------- -------איילת הרץ ------- -------
V08.08.201014.08.2010 וקסמן - (ארד 08/08)        ------- -------איילת הרץאליה נוס -------
VI15.08.201021.08.2011 ------- ניר נחשון -------מרי יפעתי -------
אפרים ציזיק
VII22.08.201128.08.2012 ------- -------ניר נחשון -------בני יזרעאלי -------
אפרים ציזיק 
VIII29.08.201031.08.2010ריקי ארד -------ניר נחשוןרונן שוורץאפרים ציזיק -------
איריס ארבל
רותי וקסמן